Unia Europejska - flaga

Akademia Tańca i Baletu MOVEMENT

Zajęcia
POWIĄZANE WPISY
INFORMACJE
Akademia Tańca i Baletu Studia Movement
zaprasza chętne dzieci i młodzież
na zajęcia w sezonie artystycznym 2022/2023.

Program:
- baby ballet
- baby gymnastic dance
- ballet
- modern jazz
- modern gymnastic dance
- modern dance
- contemporary dance
- physical dance
- technika tańca
- lekcje indywidualne

Grupy wiekowe:
3-4; 5-6; 7-9; 10-14; 15-18

Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania z podziałem na grupy wiekowe i bloki zajęciowe.

Proces ruchowy zależy od indywidualnej pracy i możliwości psychoruchowych uczestnika. Ważna jest systematyczna praca, chęci, zaangażowanie i pasja. Instruktor wspomaga proces ruchowy uczestników. Warsztaty ukierunkowane są na czerpanie radości, przyjemności z form tanecznych i wyzwolenia w ruchu. Ruch pobudza kreatywność, integruje człowieka wewnętrznie, uaktywnia proces twórczy uczestników. Przyczynia się do somatycznej i psychicznej integracji człowieka. Movement jest miejscem, w którym dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i pasje taneczne, a także wyrażać emocje, potrzeby i tęsknoty w twórczym procesie ruchowym.

Czekają na Was wspaniałe atrakcje, spora dawka pozytywnej energii, przygotowania do pokazów tanecznych, projektów filmowych i festiwali.

Jeżeli nie wiesz jaką formę zajęć wybrać dla swojego dziecka, który rodzaj lub technika będzie najbardziej odpowiednia - służymy pomocą.
Doradzamy - wspieramy - realizujemy.

Zapisy przyjmujemy pod:
☎️ 507 226 384
Zapisy przyjmujemy pod:
☎️ 507 226 384
galeria
Dom Kultury w Kozach
ul. Krakowska 2
43-340 Kozy
woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner