Unia Europejska - flaga
06.07.2022

Wakacyjne atrakcje dla dzieci! cz.1

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia, które przygotowaliśmy specjalnie dla nich i tym razem będą to wycieczki po brzegi wypełnione atrakcjami.
Już w lipcu mamy dla Was propozycje spędzenia czasu w naszym towarzystwie! :)
Tym razem proponujemy Wam dwa wyjazdy, jeden z nich odbywać się będzie właśnie w środę, 6 lipca 2022 r. do Warowni Pszczyńskich Rycerzy.
Zbiórka o godz. 8:00 w Domu Kultury, powrót między 14:00-15:00
Koszt wyjazdu: 120 zł (płatność gotówą)
W cenie transport, bilet wstępu, posiłek i ubezpieczenie.

Wszyscy śmiałkowie chcący zgłębić dawne dworskie obyczaje z pewnością znajdą dla siebie coś ciekawego!

Więcej informacji uzyskacie w siedzibie Domu Kultury oraz pod numerem telefonu 338174232.

Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy i wpłaty wraz z wypełnioną Kartą uczestnika zajeć (kliknij, aby pobrać) w biurze Domu Kultury w Kozach.

Przewidywany plan wycieczki:
Zbiórka: 8.00 przejazd autokarem do Pszczyny.
Na miejscu o godz. 9.00
W programie: różnorodne atrakcje dla dzieci, związanie z dawnymi zwyczajami dworskimi i rycerskimi, w tym strzelanie z łuku i dawne zabawy - czas trwania 5 godzin.

woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner