Unia Europejska - flaga
24.06.2022 18:00

Recital dyplomowy - Forma sonatowa na przestrzeni epok

Już w najbliższy piątek (24.06.) o godz. 18:00 zapraszamy do sali koncertowej Pałacu Czeczów na recital dyplomowy Angeliki Niemiec.
Temat przewodni koncertu:
Temat przewodni koncertu: "Forma sonatowa na przestrzeni epok".

W programie usłyszymy utwory F. Schuberta, R. Schumanna oraz M. Ravela.

Prowadzenie koncertu: dr Grzegorz Niemczuk

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Angelika Niemiec
Studentka studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Instrumentalistyka-fortepian, w klasie prof. Jerzego Sulikowskiego i dr Adama Kośmiei. Od 2017 jest pod artystyczną opieką dr Grzegorza Niemczuka, gdzie równolegle kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest laureatką międzynarodowych konkursów muzycznych m.in. we Włoszech i na Słowacji. W swoim repertuarze posiada utwory m.in. J.S.Bacha, L. van Beethovena, E.Griega, F.Schuberta, F.Chopina, S.Rachmaninowa, A.Scriabina, S.Prokofieva czy F.Liszta.
woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner