Unia Europejska - flaga

w sobotę - 4 czerwca 2022, o godz. 18:30
estrada główna - plac targowy w Kozach

ZAPRASZAMY!

Grupa perkusyjna WALIMY W KOCIOŁ składa się z pasjonatów szeroko pojętej sztuki perkusyjnej, którzy udowadniają sobie i całemu światu, że nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje marzenia. Podczas godzinnego koncertu kilkunastoosobowa formacja bębniarzy prezentuje utwory wykonywane na różnorodnych instrumentach perkusyjnych takich jak werble, bębny basowe, tomy, bębny afrykańskie, kotły symfoniczne, gong, a nawet 200-litrowe beczki po oleju. Grupie na żywo akompaniuje zespół muzyczny złożony z gitarzysty, pianisty i basisty.
W programie oprócz autorskich kompozycji  perkusyjnych pojawiają się aranżacje utworów takich wykonawców jak Santana, Rammstein, Safri Duo, AC/DC, Herbie Hancock czy Maurice Ravel.

Twórcą i liderem grupy jest Tomasz Kinecki – perkusista, instruktor gry na perkusji, organizator wydarzeń kulturalnych, współpracujący z wieloma zespołami, jednym z nich jest m.in. Grupą Furmana. Kozianin wyróżniony m.in. tytułem "Osobowość Roku 2019 Województwa Śląskiego" w kategorii "Kultura".
woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner