Unia Europejska - flaga
08.12.2023 19:00

The ThreeX - KONCERT

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Pałacu Czeczów w Kozach na niezwykle interesujący i zaskakujący koncert zespołu The ThreeX.
Salę koncertową zdecydowanie wypełnią świetni zagrane dźwięki muzyki klasycznej, zakrapianej nutką fantastycznego humoru. Gwarantujemy wspaniałą zabawę muzyczną!

Miejsce: sala koncertowa Pałacu Czeczów w Kozach
Godzina: 19:00
Cena: 45 zł

Bilety do nabycia w biurze Domu Kultury w Kozach
Ilość miejsc ograniczona!

Jak czytamy na oficjalnej stronie zespołu:

The ThreeX to nowoczesne trio instrumentalne. Oryginalny skład zespołu – dwoje skrzypiec i fortepian – od początku był impulsem do tworzenia własnych aranżacji i utworów, a z czasem, kompletnych autorskich programów. Szeroki zakres wykonywanych stylów muzycznych oraz niesztampowe rozwiązania aranżacyjne są cechą charakterystyczną tria, a w połączeniu z pomysłowością i wszechstronnymi talentami muzyków stanowią o jego wyjątkowości.
W skład tria wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, którzy współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na Osaka Chamber Music Competition&Festa w Japonii oraz występy na całym świecie.
Od 2016 roku trio organizuje Festiwal Muzyki Crossover w Bielsku-Białej, propagujący twórczość młodych artystów, których nie sposób przyporządkować do jednego nurtu muzycznego czy stylu.

ZAPRASZAMY mieszkańców Kóz, Bielska-Białej, Kęt, Porąbki, Pisarzowic.
Dom Kultury w Kozach
ul. Krakowska 2
43-340 Kozy
woj. śląskie

tel.: 33 8174232