Unia Europejska - flaga
06.08.2022 14:00

KozyNostra Rock Fest - Przegląd zespołów rockowo-metalowych 2022

Witajcie!
Mamy wielką przyjemność poinformować, że w ramach tegorocznej edycji KozyNostra odbędzie się również przegląd amatorskich zespołów rockowo-metalowych.
Przewidujemy 30 minut na występ każdego z 5 zakwalifikowanych zespołów, wliczając czas potrzebny na rozłożenie i zniesienie swojego sprzętu. Próba dźwięku odbędzie się w godzinach porannych, więc na pewno wspólnie stworzymy najlepsze warunki dla Waszego koncertu.
Ponieważ przegląd ma swoje prawa, to pierwszą nagrodą będzie jeden dzień studyjny w DMB Studio w Bielsku-Białej! Dla pozostałych uczestników przewidywane są mniejsze, już bardziej symboliczne nagrody.
W ramach budżetu niestety nie znaleźliśmy możliwości zwrotu koszów Waszego dojazdu, natomiast uda nam się zapewnić Wam coś dobrego do jedzenie i picia.
Liczymy gorąco na Waszą pomoc w promocji tego wydarzenia i że możliwość zagrania w tak wspaniałym miejscu dotrze do jak największej ilości zespołów.
Termin nadsyłania kart zgłoszeń: 30 czerwca 2022 r.

Przejdź do szczegółów: KozyNostra Rock Fest 2022
woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner