Unia Europejska - flaga
2022-06-09

Fotorelacja z Dni Kóz 2022

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tegorocznych Dni Kóz 2022, które odbywały się w miniony weekend 4 i 5 czerwca. Program imprezy przepełniony był atrakcjami dla dużych i małych, a poszczególny punkty odbywały się aż w 5 miejscach jednocześnie, były to: scena główna na placu targowym,  park, Kamieniołom, biblioteka, a także Pałac Czeczów.
Oj działo się :) było: smacznie, tanecznie, muzycznie, rytmicznie i (bez)konkurencyjnie! :)
woj. śląskie

tel.: 33 8174232
Platformę internetową „Razem – platforma kultury lokalnej” zrealizowano w ramach projektu systemowego Konwersja cyfrowa domów kultury finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Fundusze Europejskie Baner