-
-
Spotkanie noworoczne Koła Gospodyń Wiejskich z Kóz
16 stycznia 2023 roku odbyło się spotkanie noworoczne Koła Gospodyń Wiejskich. Była to okazja do złożenia noworocznych życzeń i wspólnego kolędowania. Tego dnia panie zadbały nie tylko o wspaniałą atmosferę, ale i smaczny poczęstunek przygotowany z sercem i ogromnym kunsztem kulinarnym.
Wszystkich uczestników i zaproszonych gości powitała - przewodnicząca KGW - Katarzyna Fołta. Później słowa do Pań skierowali zaproszeni goście m.in. Wójt Gminy Kozy – Pan Jacek Kaliński, ks. proboszcz Andrzej Piotrowski, Dyrektor Domu Kultury – Pan Marek Małecki oraz przedstawiciele wspólpracujących z Kołem grup Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Akcji Katolickiej i Towarzystwa Charytatywnego im. św. Ojca Pio.
Spotkanie przy muzyce, wspólnym śpiewaniu kolęd przyniosło wiele radości.